İzmir'in En Enerjik ve En Çok Mutlu Eden Danışmanlarının Olduğu PIRLANTA BİZİZ

REMAX PIRLANTA

3. GELENEKSEL PIRLANTA CAMP

10 Ocak 2020' de 3.sünü gerçekleştirdiğimiz Pırlanta Camp.te En iyilerden tecrübe paylaşımları, Nöron Terbiyesici Mustafa Bayındır'la Kişisel Eğitim, Haluk Elvan'la sınırsız eğlence ve ödüllerin sahiplerini bulduğu muhteşem bir gala ile yeni yıla çok enerjik başlıyoruz. #seneniyisin #remaxpirlanta #takiptekalın

HAKKIMIZDA
RE/MAX Pırlanta
Gayrimenkul işlemlerinde Mülkünüzün Doğru Fiyat ile Doğru Zamanda Satılması ya da Kiralanması İçin
– 100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı
– Güvene Dayalı
– Kaliteli, Profesyonel Destek Almak İstiyorsanız Sizi de Pırlanta Ofisine Bekliyoruz
Yetki Verin Mülkünüzü Biz Pazarlayalım. Siz Zamanınızı Sevdiklerinize ve İşinize Ayırın.

HEDEFİMİZ: Mülkünüzü Değerinde Satıp, Hayallerinize ve Hedeflerinize Kavuşmanızı Sağlamak

VİZYONUMUZ: Gayrimenkulde Nitelikli İnsan Gücü ile Müşterilerimizin Beklentilerine En Üst Seviyede Cevap Veren Şirket Olmak.

MİSYONUMUZ: Konusunda Eğitimli İnsan Gücü ile Sonuç Odaklı Çalışarak Müşterilerimize Gayrimenkul Konusunda Güvene Dayalı Kaliteli, Profesyonel Hizmet Sunmak.

DEĞERLERİMİZ: Müşteri Odaklı ve Güvenli Hizmet,Şeffaf İletişim, Teknolojiyi Kullanma Sorumluğunu Taşıma ve Çevreye Saygı.

GÜCÜMÜZ
Takım ruhumuz…
0+

AKTİF İLAN SAYIMIZ

0+ KİŞİ

EKİBİMİZ

0 YIL

TECRÜBE

0+

MÜŞTERİ

AKTİF İLANLARIMIZ

0533 409 22 88 fatih@remaxpirlanta.com

Client Photo
Fatih Mehmet GEDİK Broker / Yıldızlar Kulübü

0506 299 37 47 semih@remaxpirlanta.com

Client Photo
Semih POSTACI Danışman / Maksimum Sistem

0532 556 57 48 sengul@remaxpirlanta.com

Client Photo
Şengül CAMKIRANLAR Danışman / Yıldızlar Kulübü - Maksimum

0532 302 41 93 umit@remaxpirlanta.com

Client Photo
Ümit ÖZEN Danışman / Maksimum

0506 417 01 98 adnan@remaxpirlanta.com

Client Photo
Adnan ŞİMŞEK Danışman

0532 241 38 72 aliertan@remaxpirlanta.com

Client Photo
Ali Ertan UZLUER Danışman

0546 564 92 62 aliye@remaxpirlanta.com

Client Photo
Aliye KARATAŞ Danışman

0553 615 27 36 aysun@remaxpirlanta.com

Client Photo
Aysun BÜYÜKBAŞ Danışman / Yıldızlar Kulübü

0538 211 57 96 baris@remaxpirlanta.com

Client Photo
Barış PAKSOY Danışman

0532 777 80 81 behiye@remaxpirlanta.com

Client Photo
Behiye Mumcu Karasu Danışman / Yıldızlar Kulübü

0533 549 40 65 can@remaxpirlanta.com

Client Photo
Can TEKİN Danışman

0532 280 78 23 cigdem@remaxpirlanta.com

Client Photo
Çiğdem ALBİR Danışman

0507 446 34 04 cigdem.c@remaxpirlanta.com

Client Photo
Çiğdem ÇAĞATAY Danışman

0531 102 30 23 deniz@remaxpirlanta.com

Client Photo
Deniz KÖMÜRCÜ Danışman

0530 604 45 75 ebru@remaxpirlanta.com

Client Photo
Ebru TARIN Danışman

0532 654 93 38 ekrem@remaxpirlanta.com

Client Photo
Ekrem KAYAALTI Danışman

0533 346 42 73 emel@remaxpirlanta.com

Client Photo
Emel GÜLAS Danışman

0539 867 38 38 erdiparil@remaxpirlanta.com

Client Photo
Erdi PARIL Danışman

0530 237 30 57 gurcan@remaxpirlanta.com

Client Photo
Gürcan TEMİZGEZEK Danışman

0532 686 09 79 muge@remaxpirlanta.com

Client Photo
Müge KEPÇE Danışman

0554 813 19 73 orhan@remaxpirlanta.com

Client Photo
Orhan YALÇIN Danışman

0534 561 83 93 refik@remaxpirlanta.com

Client Photo
Refik PARMAKSIZ Danışman

0544 240 80 42 samet@remaxpirlanta.com

Client Photo
Samet FAFAL Danışman

0541 353 57 75 serin@remaxpirlanta.com

Client Photo
Serin SEVİNÇ Danışman

0532 334 41 70 serkan@remaxpirlanta.com

Client Photo
Serkan ESENTÜRK Danışman

0532 416 98 59 ustun@remaxpirlanta.com

Client Photo
Üstün İNCEOĞLU Danışman

0541 540 19 53 yilmaz@remaxzpirlanta.com

Client Photo
Yılmaz ÖZEGEMEN Danışman

0506 527 93 05 zeki@remaxpirlanta.com

Client Photo
Zeki BÜYÜKBAŞ Danışman

YOUTUBE > REMAX PIRLANTA

YOUTUBE SAYFAMIZI ZİYARET EDİN

Portföy drone çekimlerimizi, danışmanlarımızın kişisel tanıtım videolarını ve etkinlerimiz için Youtube sayfamıza abone olabilirsiniz

Hayalinizdeki Evi Bulalım !

Gayrimenkul Alım, Satım ve Kiralama İşlemleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Client Logo

10 üzerinden yıldızlı 10luk bir hizmet aldık. Ümit Beye emeklerinden ve hızından dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisini çevremizdekilere de tavsiye edeceğiz. Sevgiler. / Puan: 5

DENİZ-KERİM TURAN Yorum Yapılan GD. Ümit Özen
Client Logo

Şengül hanım oldukça profesyonel ve işini bilen bir meslek erbabı. Adan Zye her aşamada yanımızda oldu. Daima rahatlattı bizi. Benzer bir işimiz olursa, aklıma gelecek ilk isim olacaktır. Kendisine çok teşekkür ederim. / Puan: 5

Orhan Özdenoğlu Yorum Yapılan GD. Şengül Camkıranlar
Client Logo

Evimdeki kiracımın acilen evden çıkması üzerine, Remax Pırlanta'dan Deniz Bey ile kısa bir görüşme yaptık, yeni kiracımı kısa zamanda buldu. Uzun vadeli oturacak olması, güvenilir olması konusundaki titizliği takdiri hak etti.Kolay gelsin hepinize... / Puan: 5

Gülümser Turan Yorum Yapılan GD. Deniz Kömürcü
Client Logo

izmir dışında olmama rağmen evimin kiralanma aşamasında her konu hakkında net ve dogru bilgiler verdiğiniz için tesekkürler.ayrıca evim 2 gün gibi kısa birsürede kiraya verildiğinide belirtmeden gecemiyeceğim. / Puan: 5

Murat Samur Yorum Yapılan GD. Gürcan Temizgezek
Client Logo

Hayalimizdeki evi bize aldıran ve zorlu süreci sonuna kadar takip edip her engelde çözüm bulmak için koşturan Fatih Bey müthiş bir emlak danışmanı. Üzerine düşenden çok daha fazlasını yaptı ve hayalimizin gerçekleşmesine büyük katkıda bulundu. Teşekkür ederiz. / Puan: 5

Hakan Elmalı Yorum Yapılan GD. Fatih Mehmet Gedik